Kreatywni

Ludzka kreatywność jest największym zasobem”
Richard Florida
kreatywni

Zastanawiasz się nad wyborem studiów?

Interesują Cię kierunki humanistyczne, ale w wyniku docierających z mediów niepokojących informacji o zbyt dużej ilości absolwentów opuszczających mury wyższych uczelni humanistycznych czujesz lęk o to co będzie dalej?

A może już jesteś studentem WSP TWP albo studiujesz na innej uczelni na kierunku humanistycznym i obawiasz się, iż tylko osoby studiujące na kierunkach „ścisłych” mają szanse na znalezienie dobrej pracy?

Zostań Beneficjentem Projektu „Kreatywny Humanista”!

Wiemy, że tylko najbardziej kreatywni i charyzmatyczni humaniści wygrają na rynku pracy, dlatego w ramach projektu „Kreatywny Humanista” WSP TWP w Warszawie będzie rozbudzać przedsiębiorczość w środowisku studenckim, wprowadzając do swojej oferty przedmiot „przedsiębiorczość” oraz proponując ciekawy system szkoleń mających na celu podniesienie powyższych kompetencji zarówno wśród studentów, jak  i osób spoza społeczności akademickiej.

Dołącz do nas! W ramach projektu „Kreatywny Humanista” będziemy mieli okazję aktywizować Twoją przedsiębiorczość na bazie szeroko pozyskanej przez Ciebie wiedzy
i Twojego doświadczenia.

Słuchaj tego co Ci w duszy gra! Nie idź za głosem tłumu!!!

Tylko szczęśliwy człowiek, odczuwający wewnętrzną harmonię, jest w stanie osiągać szczyty swoich możliwości.

Skorzystaj z programu „Kreatywny Humanista”. Bądź kreatywny!

Sekret sukcesu polega na tym, aby nauczyć się, jak wykorzystać swoją wiedzę
i doświadczenie!

Dodatkowe informacje: