Zespół

zespolRenata Kowalska – Koordynator Projektu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami współfinansowanymi ze środków UE w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Doświadczenie zdobyła pracując po obu stronach barykady: w Ministerstwie Gospodarki, a następnie w organizacji pozarządowej realizującej projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Prywatnie mama 2 letniej Kai, pasjonatka podróży, filmów oraz książek wszelkiego gatunku.

Rafał Bogacki – Specjalista ds. organizacji

Przedsiębiorca i doświadczony menedżer. Wykształcenie uzyskał na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jego mocną stroną jest umiejętność tworzenia organizacji we wczesnej fazie rozwoju, wynikająca z bogatego doświadczenia zawodowego, na różnych szczeblach organizacyjnych. Kontakt z funduszami UE od 2003r., w ramach „Promocji zatrudnienia i Rozwój Zasobów Ludzkich” PHARE.

Aleksandra Adamczyk-Dworucha – specjalista ds. finansów

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Pracę w ramach funduszy UE rozpoczęła w 2004 roku, zaczynając od przygotowywania wniosków o dofinansowanie, przez pracę wewnątrz projektu po przeprowadzanie audytów projektów unijnych. Prywatnie mama dwóch dziewczynek Ady i Aniki, stawia na zdrowy i ekologiczny styl życia.

Katrzyna Kwapińska – specjalista ds. Monitoringu, Ewaluacji i Sprawozdawczości

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Filologia Polska i Logopedia oraz studiów podyplomowych z Ewaluacji i Pomiaru Dydaktycznego na Uniwersytecie Gdańskim. Od 11 lat zaangażowana społecznie, w latach 2000-2007 pracownik ogólnopolskiego stowarzyszenia wychowawczego, obecnie wspiera organizacje pozarządowe jako trener i coach. Prywatnie mama Bartka i Melanii; czyta, podróżuje i kolekcjonuje wspomnienia.

Paweł Adamczuk – Specjalista ds. promocji i rekrutacji

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2008 roku związany z projektami UE. Pasjonat sportów zimowych, muzyki oraz kina. Uwielbia podróże, zwłaszcza do Czarnej Afryki.